Partnerzy

Zakład produkcji cegły sięgający swoją historią do roku 1900. W 2006 roku zakład został odkupiony od spółki Cegielnie Polskie Sp. z o.o. przez nowo powołane przedsiębiorstwo Cegielnia Stopka Sp. z o.o. Od tego momentu rozpoczął się okres gruntownej modernizacji zakładu, który trwa do dnia dzisiejszego.

Arkadiusz Grzędzicki jest magistrem sztuki, artystą plastykiem, absolwentem Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, architektem wnętrz, dekoratorem. Projektuje wnętrza mieszkalne i użytkowe. W swojej pracy łączy zawsze kreatywność, wiedzę oraz wrażliwość na piękno w zakresie aranżacji wnętrz.

Deltis Energia to polska spółka zajmująca się obrotem energią elektryczną, zarówno na rynku hurtowym jak i do odbiorcy końcowego. Prowadzi działalność na terenie całej Polski, oferując klientom konkurencyjne ceny prądu i obniżenie rachunków.


System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Dla klientów Osiedla Nad Doliną przygotowano specjalne rabaty.Tila.pl oferuje najwyższej jakości meble i wyposażenia wnętrz najlepszych producentów i projektantów w Europie. Stylistyka to prosty skandynawski design. W salonie w Gdańsku można obejrzeć najnowsze wzornictwo oraz trendy w wyposażeniu wnętrz i oświetleniu. Dla klientów osiedla oferujemy indywidualnie negocjowane rabaty.


Producent profesjonalnych zapraw budowlanych opartych na tradycyjnej recepturze, tworzonej przez ludzi z pasją oraz piętnastoletnim doświadczeniem. Potwierdzeniem jest jakość naszych produktów.P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. już od 1991 r. realizuje swą misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne.Firma Archon istnieje na rynku od przeszło 20 lat. Jest to jedyne biuro projektowe w Polsce posiadające wdrożony system jakości ISO 9001. Misją Biura Projektów ARCHON+ jest projektowanie pięknych, trwałych i użytecznych domów dla wielu Klientów na całym świecie, gwarantując łatwą adaptację projektu i bezproblemowe wybudowanie domu.

Firma IMA Sp. z o.o. jest właścicielem portalu dom.pl. Serwis oferuje projekty budynków pochodzące z najlepszych biur architektonicznych w Polsce. Zamieszczone tam projekty pozwalają na szybką realizację według sprawdzonych rozwiązań.