Osiedle nad doliną

Osiedle nad doliną to kameralny zespół domów jednorodzinnych, położony na przedmieściach Gdańska. Bezpośrednio graniczy z lasami oraz doliną rzeki Strzelniczki, której teren jest obszarem chronionym. Sąsiadujące z osiedlem tereny rekreacyjne wykluczają uciążliwość z zewnątrz także w przyszłości. Teren osiedla jest wydzielony systemowym ogrodzeniem panelowym z podmurówką.

Proponujemy Państwu zamieszkanie w gotowych domach modelowych wybudowanych wg projektów AC DODI oraz DOM W KLEMATISACH 7. Na działkach niezabudowanych klient ma możliwość wyboru projektu domu oraz stopnia zaawansowania prac budowlanych w jakim chciałby odebrać dom. Zabudowa mieszkaniowa realizowana w formie niewielkiego osiedla zapewnia mimo indywidualnych rozwiązań poszczególnych domów, jednolity stylowo i uporządkowany urbanistycznie zespół.

Każda inwestycja jest realizowana etapowo, a należność ze strony klienta wymagana jest dopiero po zakończeniu kolejnych etapów inwestycji i ich odbiorze. Stosujemy naturalne materiały budowlane dostarczane przez najlepszych producentów. Budowy realizowane są przez wykonawców posiadających dobre referencje i wieloletnie doświadczenia w obszarze budownictwa jednorodzinnego.

Walorem tej lokalizacji jest także doskonała komunikacja z poszczególnymi miastami aglomeracji trójmiejskiej dzięki bliskości Obwodnicy Trójmiasta, Ponadto bliskość portu lotniczego oraz realizowane inwestycje infrastrukturalne jak Pomorska Kolej Metropolitalna oraz Obwodnica Metropolitalna. Do samego osiedla prowadzi droga gminna wykonana w technologii płyt yomb. Przez osiedle biegnie droga wyłożona kostką brukową. Oferowane domy są bezczynszowe oraz energooszczędne co wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji.

Oferta domów na Osiedlu Nad Doliną

Sprawdź

Lokalizacja Osiedla Nad Doliną

Zobacz