Osiedle Zielone

Oferta

Oferujemy gotowe domy wykończone w stanie deweloperskim oraz wykończony dom modelowy (bez aranżacji łazienek). Na życzenie klienta istnieje możliwość dostarczenia w krótkim czasie domu wykończonego „pod klucz”. Domy wyposażone są we wszystkie media.

Wielkość domów (każdej połowy bliźniaka) to 180m2 powierzchni mieszkalnej. Powierzchnia całkowita to 270m2 z garażem. Domy mają czytelne układy funkcjonalne, z podziałem na strefy: dzienną, otwartą z przylegającym tarasem i ogrodem.
Parter -salon z otwartą kuchnią i jadalnią,
Pierwsza kondygnacja –trzy przestronne pokoje z łazienką
Piwnica –garaż dwustanowiskowy, pomieszczenia rekreacyjne i gospodarcze

W zależności od decyzji klienta, możliwość zastosowania rozwiązań technicznych wykorzystujących źródła odnawialne energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, kominki z płaszczem wodnym).
Dostępne budynki kwalifikowane są jako energooszczędne.

Rozwiązania materiałowe wykorzystujące naturalne materiały: ceramikę, kamień i drewno oraz tą samą, tradycyjną, zdrową i trwałą technologię wykonawstwa.


Wszystkie budynki wolne!

Połowa budynku dwurodzinnego

cena: 699 000 zł brutto
dodatkowe prace wykończeniowe rozliczane po ich wykonaniu

Karta domu

Lokalizacja projektowanej zabudowy mieszkaniowej zapewnia:

dobre powiązania komunikacyjne z placówkami usług, handlu, administracji państwowej, kultury i nauki znajdującymi się w Warszawie

dostępność centrum Warszawy (ok 15 km) poprzez miejskie autobusy oraz kolejkę podmiejską (przystanek w odległości ok 1200m)

łatwy dostęp do arterii wylotowych z aglomeracji warszawskiej

bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych skupionych wokół osiedla

pełny zakres usług podstawowych w centrum Otwocka

bliską odległość (ok.1 km) do szkoły

Umiejscowienie osiedla na mapie: