Osiedla w Warszawie

Osiedle Zielone

Osiedle Zielone to kameralne osiedle czterech domów bliźniaczych, położone na przedmieściach Warszawy - Otwock ulica Majowa. Bezpośrednio graniczy z lasami, które są obszarem chronionym. Sąsiadujące z osiedlem uzdrowiskowe tereny rekreacyjne wykluczają uciążliwość z zewnątrz, także w przyszłości. Teren osiedla jest zamknięty, otoczony ogrodzeniem drewnianym z podmurówką.

Proponujemy Państwu zamieszkanie w gotowych domach wybudowanych według własnego projektu. Zabudowa mieszkaniowa realizowana w formie niewielkiego osiedla zapewnia jednolity stylowo i uporządkowany urbanistycznie zespół.

Zastosowaliśmy naturalne materiały budowlane dostarczane przez najlepszych producentów. Budowa osiedla została zrealizowana przez wykonawców posiadających dobre referencje i wieloletnie doświadczenie w obszarze budownictwa jednorodzinnego.

Walorem tej lokalizacji jest także doskonała komunikacja z Warszawą. Do osiedla prowadzi droga asfaltowa. Przez osiedle biegnie droga wyłożona kostką brukową.

Oferowane domy są bezczynszowe oraz energooszczędne co wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji.


Osiedle Jesionowe

Osiedle Jesionowe to kameralne osiedle domów bliźniaczych, położone w Warszawie Wesołej, ulica Jesionowa. Bezpośrednio przylega do lasów, które są obszarem chronionym. Okoliczne tereny zalesione wykluczają uciążliwość z zewnątrz także w przyszłości. Teren osiedla jest zamknięty, ogrodzeniem panelowym z podmurówką.

Proponujemy Państwu zamieszkanie w gotowych domach wybudowanych według naszego projektu. Zabudowa mieszkaniowa realizowana w formie niewielkiego osiedla zapewnia jednolity i uporządkowany urbanistycznie zespół.

Zastosowaliśmy naturalne materiały budowlane dostarczane przez najlepszych producentów. Budowa osiedla została zrealizowana przez wykonawców posiadających dobre referencje i wieloletnie doświadczenia  w obszarze budownictwa jednorodzinnego.

Walorem tej lokalizacji jest także doskonała komunikacja z centrum Warszawy oraz bogata infrastruktura handlowo usługowa jaką zapewnia dzielnica Wesoła. Zarówno do osiedla jak i na jego terenie biegnie droga wyłożona kostką brukową.

Oferowane domy są bezczynszowe oraz energooszczędne co wiąże się z niskimi kosztami eksploatacji.


Oferta domów na Osiedlu Zielonym

Zobacz

Oferta domów na Osiedlu Jesionowym

Zobacz